Next Lock Screen, czyli ekran blokady Microsoftu dla... Androida

Next Lock Screen, czyli ekran blokady Microsoftu dla... Androida

Next Lock Screen
Next Lock Screen
Mateusz Żołyniak
23.10.2014 15:07, aktualizacja: 23.10.2014 17:19

Ostatnimi czasy firma z Redmond wydaje sporo aplikacji na... Androida. Jedną z najnowszych jest Next Lock Screen.

Nowy program giganta, który trafił do Google Play, powstał w ramach projektu Microsoft Garage. Jest to platforma, który umożliwia pracownikom firmy z Redmond realizację (po godzinach oczywiście) własnych projektów, w tym tworzenie aplikacji mobilnych. Dotyczy to nie tylko tytułów na Windowsa i Windows Phone'a, ale również Androida czy iOS.

Next Lock Screen for Android by Microsoft Garage

Next Lock Screen to alternatywny ekran blokady dla urządzeń z systemem Google'a. Ma on ułatwić pracę z telefonem poprzez przyspieszenie dostępu do najczęściej wykorzystywanych funkcji. Next z poziomu ekranu blokady daje możliwość przeglądania ustawionych w kalendarzu spotkań, oddzwaniania na ostatnie połączenia (jednym gestem) czy uruchamiania ulubionych aplikacji, które zostały wcześniej zdefiniowane.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Program Microsoftu wyświetla oczywiście liczbę nieodebranych połączeń i wiadomości, a do tego ma opcję doboru tła. Next Lock Screen ze sklepu Google'a można pobrać za darmo, ale jego dostępność została na razie ograniczona do rynku amerykańskiego (aplikację można pobrać z alternatywnych źródeł).

Next Lock Screen pod względem oferowanych funkcji bije na głowę wiele alternatywnych ekranów blokady, które są dostępne w Google Play. Jak na wczesną wersję, aplikacja jest naprawdę nieźle przygotowana - działa szybko i sprawnie, a do tego wygląda naprawdę dobrze. MS spokojnie mógł udostępnić ją dla wszystkich użytkowników. Nie obraziłbym się też na podobny program dla Windows Phone'a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)