Nexus One i nagrywanie wideo w HD?

Nexus One i nagrywanie wideo w HD?09.06.2010 17:29
Nexus One i nagrywanie wideo w HD?
Simblog.pl

Nowy iPhone ma przyciągać między innymi możliwością kręcenia filmów HD. Okazuje się jednak, że nawet starszy model Google Nexus One, oparty o Androida może mierzyć się z komórką od Apple. Telefon sygnowana logiem internetowego giganta powiększa swoje możliwości o nagrywanie klipów w rozdzielczości 720p po wgraniu prostej modyfikacji. Popatrzmy

Do działania modyfikacji przygotowanej przez deweloperów z forum XDA-Developers wymagana jest instalacja Cyanogen Mod CM5.0.8test3. Popatrzmy jak mod działa w praktyce:

[url=http://komorkomania.pl/17161,porownanie-specyfikacji-iphone-4-a-najnowsze-androidy]Porównanie specyfikacji: iPhone 4 a najnowsze Androidy

[/url]

Konstrukcja kilku nowych modeli od HTC nie różni się zbytnio od Nexusa. konstrukcję ma także kilka nowych sprzętów od HTC. Deweloperzy prognozują, że HTC Desire również może być technicznie zdolne do nagrywania w 720p.

Jeśli posiadacie Nexusa i chcecie na własne oczy przetestować jego nowe możliwości, musicie udać się na forum XDA-Developers. Dyskusja oraz niezbędne pliki potrzebne do wykonania modyfikacji zamieszczono pod tym adresem. Jeśli uda wam się nagrać klip w 720p dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)