Nexus One z klawiaturą QWERTY

Nexus One z klawiaturą QWERTY
09.01.2010 17:12
qwerty
qwerty
Jan Bilstrub
Jan Bilstrub

Google Nexus One jeszcze dobrze nie zadomowił się na rynku, a już pojawiły się pierwsze informacje na temat jego następcy. Są one dość zaskakujące. Kolejna odsłona telefonu Google będzie najprawdopodobniej wyposażona w fizyczną klawiaturę QWERTY.

Nie jest to wcale wyssana z palca plotka. O biznesowej odsłonie Nexusa One wyposażonej w klawiaturę QWERTY mówił Andy Rubin z Google.

Pan Rubin (wdzięczne nazwisko, prawda?) wspomniał także o dystrybucji – Google stawia na sprzedaż za pośrednictwem Sieci, odchodząc od tradycyjnego modelu.

W Internecie pojawiły się także pierwsze informacje na temat awaryjności Nexusa One. Niektóre egzemplarze mają problem z przełączaniem się na sieć 3G lub nieustannie przeskakują z EDGE na 3G. Użytkowników irytuje jednak nie sama usterka, a brak wsparcia ze strony Google.

Obsługa klienta odbywa się tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na odpowiedź trzeba zwykle czekać kilka godzin i rzadko jest ona naprawdę pomocna.

Niesłychane! Internetowy gigant nie radzi sobie z obsługą klienta online! Wielbiciele iPhone'a, którzy aktywnie uczestniczą w dyskusji na temat przewag smartfona Google nad ich ukochanym jabłuszkiem zyskali mocny argument.

źródło: Slashgear

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)