"Nickelodeon Play" nowym dodatkiem w ofercie Playa [#wSkrócie]

Aplikacja "Nickelodeon Play"
Aplikacja "Nickelodeon Play"
Mateusz Żołyniak

19.06.2019 13:10, aktual.: 19.06.2019 15:10

W ofercie sieci Play pojawiła się dodatkowa usługa dla najmłodszych - "Nickelodeon Play".

Firma Viacom International Media Networks (VIMN) ogłosiła współpracę z siecią Play, dzięki której klienci fioletowego operatora mają dostęp do aplikacji "Nickelodeon Play". Z jej poziomu możliwy jest dostęp do ponad 200 pełnych odcinków seriali animowanych, 120 materiałów wideo oraz ponad 20 gier.

Dla klientów abonamentowych Play aplikacja dostępna jest jako opcja dodatkowa. Dostęp do niej wyceniono na:

  • 5 zł - opcja tygodniowa;
  • 19,99 zł - opcja miesięczna.

Każda z wybranych opcji będzie poprzedzona bezpłatnym okresem próbnym, odpowiednio miesięcznym lub tygodniowym.

Play:

Viacom International Media Networks (VIMN) ogłosił dzisiaj, że aplikacja mobilna Nickelodeon Play będzie dostępna dla klientów PLAY w pełnym pakiecie premium. Od dzisiaj, klienci PLAY będą mogli korzystać z wersji premium tej aplikacji, w której znajdą się treści dostępne na żądanie, w tym szeroki wybór pełnych odcinków najpopularniejszych seriali animowanych, katalog angażujących gier oraz oryginalne krótkie formy animacji.

„SpongeBob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Psi Patrol”, „Blaze i mega maszyny” czy ”Sam i Cat” to tylko niektóre z uwielbianych dziecięcych tytułów dostępnych w aplikacji. Nie zabraknie również premier, które pojawiać się będą przed oficjalną emisją na antenie Nickelodeon Polska.

Nickelodeon Play to aplikacja produktów mobilnych marki Viacom. Do tej pory została pobrana aż 16 milionów razy w 45 krajach. Aplikacja daje dostęp do seriali animowanych znanych z kanałów Nickelodeon Play, Nick Jr., Nickelodeon Polska and NickToons Polska, dedykowanych dla grupy wiekowej 6-14 lat.

Aplikacja Nickelodeon Play dostępna jest w App Store i Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)