Nie aktualizujcie HTC Wildfire S!

Nie aktualizujcie HTC Wildfire S!08.12.2011 16:06
HTC Wildfire S
HTC Wildfire S
Mateusz Żołyniak

HTC udostępniło dzisiaj aktualizację oprogramowania dla modelu Wildfire S. Nie pobierajcie jej i nie instalujcie.

Firma HTC uruchomiła dzisiaj program aktualizacji Androida do wersji 2.3.5 Gingerbread dla modeli HTC Wildfire S i Desire HD. Update trafił już do pierwszych użytkowników i, niestety, pojawiły się problemy. Z opinii niektórych osób wynika, że aktualizacja Wildfire S zamiast poprawiać błędy i wprowadzić nowe funkcje, doprowadziła do tego, że część telefonów nie nadaje się do użytku. Najczęściej pojawiające się problemy to: brak łączności z Internetem (po WiFi i 3G), niestabilne działanie i częste samoistne restarty urządzenia czy niedziałające animacje.

Co robić? Nie pobierać aktualizacji, a jeżeli system poinformował o jej dostępności, anulować proces. Użytkownicy, którzy już zaktualizowali telefony i mają kłopoty, muszą się uzbroić w cierpliwość. HTC obecnie zajmuje się problemem i bada jego przyczyny. Można spodziewać się łatki, która usunie zmiany lub od razu poprawi błędy. Moim zdaniem to kwestia góra kilku dni, ale zawsze można skontaktować się z supportem HTC.

Dzisiaj udostępniona została również aktualizacja dla HTC Desire HD. Jak pisałem wcześniej, wnosi ona Androida 2.3.5 i interfejs HTC Sense 3.0. Użytkownicy nie skarżyli się na żadne problemy, więc wpadka przy updacie Wildfire S była raczej jednorazowa.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)