Nie będzie Androida 2.2 Froyo dla Motoroli Milestone (Droid)?!

Droid-dos
Droid-dos
Krzysztof Laber

23.07.2010 10:20, aktual.: 23.07.2010 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W odpowiedzi na pytanie: "kiedy Milestone otrzyma aktualizację do Froyo", James King, dyrektor marketingu Motoroli na Europę, stwierdził w swoim wpisie na Facebooku, że zespół Motoroli nie rozpoczął jeszcze pracy nad tą aktualizacją. Ba, nie ma decyzji czy takie prace w ogóle się rozpoczną.

Milestone/Droid osiągnęła bardzo dobry wynik sprzedaży, a co za tym idzie, dzięki temu modelowi Motorola zyskała sporą rzeszę klientów. Teraz do samego koncernu będzie zależało, czy klientów zadowolonych, czy wręcz przeciwnie. W świetle tych faktów, nieco dziwi polityka firmy odsuwająca pracę nad updatem systemu.

Nie brzmią równiez przekonująco słowa Kinga, który mówi:

Oczywiście, że (w sprawie aktualizacji) można iść na skróty, jednak gdy mamy zintegrować oprogramowanie z odpowiednim hardware, całość przetestować, następnie wprowadzić oprogramowanie firm trzecich, dodatkowo wprowadzić własne usprawnienia, wreszcie wydać upade jako oficjalny i bezpieczny... to duże zobowiązanie (...)

HTC bowiem pracuje nad aktualizacjami do swoich telefonów nie bacząc na fakt, że ma do zaktualizowania znacznie więcej modeli niż jeden Milestone Motoroli. Sama Milestone zaś ma na tyle mocną specyfikację, że pozbawienie jej oficjalnego upade'u było by niezrozumiałym posunięciem ze strony Motoroli.

Swój wpis King zakończył stwierdzeniem:

Jak powiedziałem, kiedy zapadnie ostateczna decyzja, poinformujemy o niej.

Trzymajmy więc kciuki, by decyzja zapadła najszybciej jak to możliwe i była tą właściwą ;)

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)