Nie będzie białego iPhone'a do 2011 roku?

Nie będzie białego iPhone'a do 2011 roku?

Nie będzie białego iPhone'a do 2011 roku?
Paweł Żmuda
12.08.2010 10:01, aktualizacja: 12.08.2010 12:01

Fani marki Apple, którzy chcieli zakupić sobie nowego iPhone'a w białej wersji kolorystycznej, są cały czas trzymani w niepewności. Gigant z Cupertino twierdzi, że produkcja białych urządzeń jest znacznie trudniejsza od tych czarnych (cały czas nie wiemy dlaczego), jednak według oficjalnych informacji białe komórki powinny pojawić się jeszcze w tym roku. Niestety, wygląda na to, że Apple kłamie. Przedstawiciele brytyjskiego Orange informują swoich klientów o znacznie większym przestoju.

"Chcemy poinformować, że do końca 2010 roku na Wyspach nie pojawi się biała wersja iPhone'a. Jeśli chcesz poczekać na biały telefon, będziemy informować o dacie prawdopodobnego wprowadzenia go do sprzedaży. Wszystkich, którzy nie chcą dłużej czekać, zapraszamy do naszych salonów po czarną wersję telefonu" - czytamy w korespondencji rozsyłanej przez Orange w Wielkiej Brytanii.

Wielu potencjalnych kupców nowego iPhone'a ma nadzieję, że telefon pojawi się prędzej, a nie później. Nie wiadomo jeszcze, czy informacje z Orange są bezpośrednio związane z koncernem z Cupertino. Jeśli jednak tak jest, to na biały telefon będziemy czekać znacznie dłużej, niż myśleliśmy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)