Nie lubicie ramek? Serendipity S7 to coś dla Was!

Nie lubicie ramek? Serendipity S7 to coś dla Was!

Nie lubicie ramek? Serendipity S7 to coś dla Was!
Źródło zdjęć: © phonearena.com
Łukasz Skałba
11.02.2015 21:51, aktualizacja: 11.02.2015 22:51

Model tej zupełnie nieznanej firmy ma boczne ramki o grubości 0,7mm. Szkoda, że wyprodukowano tak mało egzemplarzy.

Ramki dookoła wyświetlacza to coś czego nie powinno być. Albo powinno, ale na pewno w wersji dużo mniejszej, niż w modelach takich firm jak HTC czy Sony. Uważam, że zamiast walczyć o setne części milimetrów i ubiegać się o tytuł najcieńszego smartfona, firmy powinny skupić się na walce o setne części procentów zapełnienia przedniego panelu ekranem. Nie wspominając już o przyciskach ekranowych, na które prawie zawsze jest miejsce pod ekranem, ale producenci wolą pozostawić je niewykorzystane.

Pod tym względem najmądrzej postępuje LG, którego modele G2 i G3 cechuje bardzo dobry współczynnik proporcji wielkości ekranu do wielkości obudowy. Boczne ramki modelu LG G3 miały po 1,15mm grubości. Smartfon Serendipity S7 ma ramki o grubości 0,7mm!

[photo]72845[/photo]

Specyfikacja nie zaskakuje, chociaż... Duet ekranu 1080p i procesora Snapdragon 400 może dziwić. Nie jestem pewny czy to będzie dobrze ze sobą współpracować, skoro nawet przy Snapdragonie 800 pojawiają się przy FullHD drobne przycinki. Reszta specyfikacji obejmuje 2GB RAM-u, 16GB pamięci na dane, aparaty o rozdzielczościach 13 oraz 5 Mpix oraz baterię o pojemności 2600mAh.

Gdyby zastosowanym procesorem był na przykład Snapdragon 801, brałbym bez zastanowienia. Chociaż jest jeszcze jeden bardzo istotny szczegół - urządzenie będzie dostępne tylko w Chinach, a firma wyprodukowała tylko 2000 egzemplarzy... A szkoda.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)