Nie próbuj przechytrzyć Apple'a

fot. psychologytoday.com
fot. psychologytoday.com
Krystian Bezdzietny

06.08.2011 08:21, aktual.: 06.08.2011 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy właściciele iPhone'ów, iPodów touch oraz iPadów tak zapragnęli przetestować nowe oprogramowanie iOS 5, że uciekli się do podstępu. Zapłacili deweloperom iOS po 10 dolarów za dopisanie do listy deweloperskiej Apple'a, aby móc półoficjalnie korzystać z najnowszego softu. Jednak wielkie jabłuszko okazało się sprytniejsze.

Inżynierowie Apple'a przeszukali Sieć, aby wytropić serwisy oferujące "legalne konto deweloperskie", i natknęli się na kilka takich kwiatków. Kolejnym krokiem było dogłębnie sprawdzenie, kto tworzy takie serwisy i natychmiastowe usunięcie przebiegłych deweloperów na zawsze z listy deweloperskiej. Potem wzięto na celownik wszystkich użytkowników, którzy perfidnie chcieli oszukać wielkiego giganta i ich konta również dezaktywowano, w efekcie czego ci, którzy korzystali z usług typu "10 dolarów za konto dewelopera", teraz pozostali z ładnymi przyciskami do papieru.

Jeśli ktoś z Was również został właścicielem konta deweloperskiego w omówiony wyżej sposób, to czym prędzej powinien wykonać downgrade do iOS 4.3.5 lub wykupić oficjalną licencję deweloperską za 99 dolarów. Nikogo nie zbawi, jesli przyjdzie mu poczekać jeszcze miesiąc do oficjalnego wydania iOS 5.

Źródło: appleinsider.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)