Niebawem nowy program, który odblokuje Bluetooth w iPhonie

Niebawem nowy program, który odblokuje Bluetooth w iPhonie

celeste
celeste
Krystian Bezdzietny
04.10.2010 15:07, aktualizacja: 04.10.2010 17:07

Jednym z głównych powodów narzekań iPhone haterów jest brak pełnosprawnej obsługi protokołu Bluetooth. Oczywiście powstała ku temu odpowiednia aplikacja - iBlueNova. Jeśli jednak nie przypadła ona komuś do gustu, to już niebawem ukaże się Celeste - dużo bardziej rozbudowana aplikacja, która pozwoli na całkowite wykorzystanie Bluetootha w iPhonie.

Aplikację stworzyła grupa Cocoanuts (m.in. YouTube). Celeste ma działać w ten sposób, że po jej zainstalowaniu będziemy mogli wysyłać rzeczy bezpośrednio z miejsca, gdzie one się znajdują. Przykładowo: podczas przeglądania kontaktu po wciśnięciu przycisku opcji w menu kontekstowym pojawi się nowa pozycja: wyślij przez Bluetooth.

Podobnie będzie z obrazami, utworami czy wideo, co oznacza, że aplikacja cały czas będzie aktywna w tle. Nie wiadomo jednak, jak deweloperzy planują tego dokonać, ponieważ zrealizowanie takiego pomysłu będzie wymagało ogromnego nakładu pracy.

Program będzie kompatybilny z iOS 3 oraz 4, a jego cena ma wynosić 10 dolarów. Podobno aplikacja jest już w ostatecznej fazie testów i niebawem ujrzy światło dzienne.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Ukrywanie ikonek w iPhonie
Ukrywanie ikonek w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Więcej wibracji w iPhonie
Więcej wibracji w iPhonie
Krystian Bezdzietny
"Twoja stara" w iPhonie
"Twoja stara" w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Podmieniamy ikony w iPhonie
Podmieniamy ikony w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Komentarze (0)