Nielimitowany internet w T-Mobile. Prezent mikołajkowy

Nielimitowany internet w T-Mobile. Prezent mikołajkowy07.12.2022 06:38
Smartfon to uniwersalne narzędzie
Smartfon to uniwersalne narzędzie
Źródło zdjęć: © Pixabay

T-Mobile przygotowało prezent z okazji Mikołajek. Każdy klient sieci może odebrać prezent w postaci nielimitowanego internetu na dwa tygodnie. Czasu na skorzystanie z okazji jest całkiem sporo, ale główne założenie jest takie, by w Święta nie zabrakło internetu.

T-Mobile wie, jak zadbać o klientów w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sieć przygotowała duży prezent dla każdego, kto korzysta z jej oferty. Od 6 grudnia 2022 r. do 3 stycznia 2023 r. klienci T-Mobile mogą aktywować pakiet dwóch tygodni nielimitowanego transferu danych.

Jak czytamy w przygotowanej przez T-Mobile informacji, głównym założeniem tej promocji jest zapewnienie wszystkim klientom swobody komunikacyjnej w okresie Świąt, tak, by ograniczenia technologiczne nie powstrzymywały nas przed kontaktowaniem się z bliskimi, z którymi nie możemy spotkać się osobiście w tym rodzinnym czasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić smartfon Huawei Mate 50 Pro?

Nielimitowany internet od T-Mobile

Darmowy nielimitowany internet na dwa tygodnie można aktywować do 3 stycznia 2024 r. w aplikacji Mój T-Mobile w sekcji "Benefitów". Z promocji można skorzystać tylko raz.

Z przygotowanej przez T-Mobile oferty mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T-Data), jak i użytkownicy oferty na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest dostępna także dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja darmowego pakietu danych nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia. Z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni tylko na terenie Polski.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)