Nielimitowany internet w T-Mobile. Prezent mikołajkowy

Nielimitowany internet w T‑Mobile. Prezent mikołajkowy

Smartfon to uniwersalne narzędzie
Smartfon to uniwersalne narzędzie
Źródło zdjęć: © Pixabay
07.12.2022 06:38, aktualizacja: 07.12.2022 13:42

T-Mobile przygotowało prezent z okazji Mikołajek. Każdy klient sieci może odebrać prezent w postaci nielimitowanego internetu na dwa tygodnie. Czasu na skorzystanie z okazji jest całkiem sporo, ale główne założenie jest takie, by w Święta nie zabrakło internetu.

T-Mobile wie, jak zadbać o klientów w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sieć przygotowała duży prezent dla każdego, kto korzysta z jej oferty. Od 6 grudnia 2022 r. do 3 stycznia 2023 r. klienci T-Mobile mogą aktywować pakiet dwóch tygodni nielimitowanego transferu danych.

Jak czytamy w przygotowanej przez T-Mobile informacji, głównym założeniem tej promocji jest zapewnienie wszystkim klientom swobody komunikacyjnej w okresie Świąt, tak, by ograniczenia technologiczne nie powstrzymywały nas przed kontaktowaniem się z bliskimi, z którymi nie możemy spotkać się osobiście w tym rodzinnym czasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nielimitowany internet od T-Mobile

Darmowy nielimitowany internet na dwa tygodnie można aktywować do 3 stycznia 2024 r. w aplikacji Mój T-Mobile w sekcji "Benefitów". Z promocji można skorzystać tylko raz.

Z przygotowanej przez T-Mobile oferty mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T-Data), jak i użytkownicy oferty na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest dostępna także dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja darmowego pakietu danych nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia. Z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni tylko na terenie Polski.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)