Nielimitowany internet mobilny w T-Mobile. Kusząca oferta dla domu

Nielimitowany internet mobilny w T‑Mobile. Kusząca oferta dla domu

T-Mobile
T-Mobile
Źródło zdjęć: © Unsplash
21.07.2021 16:36, aktualizacja: 22.07.2021 12:30

T-Mobile przygotowało kuszącą ofertę na nielimitowany internet mobilny dla domu. Czy w ofercie na pewno nie znajdują się kruczki prawne, przez które staje się ona mniej korzystna? Warto się jej przyjrzeć.

Internet mobilny to dla jednych wygoda, a dla drugich przykry obowiązek. W miejscach, gdzie o światłowodzie można pomarzyć, a i o internet z kabla nie jest łatwo, często do wyboru pozostają dwie technologie - internet radiowy i mobilny. Jakiś czas temu "radiówka" była wyborem oczywistym, lecz postępująca technologia sprawiła, że rozwiązanie to w wielu przypadkach zostaje daleko w tyle za internetem mobilnym.

Nielimitowany internet mobilny od T-Mobile

T-Mobile oferuje nielimitowany internet mobilny w technologii LTE w trzech pakietach. Internet domowy S, M oraz L. Aktywacja każdego z pakietów jest bezpłatna.

Pakiet Internet domowy S oferuje internet o prędkości do 30 Mb/s w cenie 60 złotych miesięcznie. Internet domowy M to do 60 Mb/s za 70 złotych, a Internet domowy L to prędkość do 90 Mb/s za 90 złotych miesięcznie.

W cenach uwzględnione są rabaty za zgody marketingowe oraz za terminową płatność. Ci klienci, którzy posiadają telefon w T-Mobile, mogą zapłacić o 20 złotych mniej. Wyjątkiem są korzystający z oferty XS.

Czysty układ

T-Mobile przedstawia swoim klientom czysty układ. Nie ma mowy o żadnych lejkach po przekroczeniu określonej liczby zużytych gigabajtów. Jedyne ograniczenie dotyczy miejsca korzystania z usługi. Pełna prędkość jest dostępna tylko w "Strefie domowej", czyli w promieniu 500 metrów od ustalonej lokalizacji. Po opuszczeniu tej strefy prędkość spada do 512 kb/s.

Zobacz również:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)