Nieoficjalna aplikacja dla Steama pojawiła się w Android Markecie

Nieoficjalna aplikacja dla Steama pojawiła się w Android Markecie

Nieoficjalna aplikacja dla Steama pojawiła się w Android Markecie
Zbyszek Kowal
04.01.2012 06:31, aktualizacja: 04.01.2012 07:31

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników platformy Steam. W sklepie Google’a pojawiła się pierwsza, nieoficjalna aplikacja dla tego systemu. Darmowy program pozwoli Wam przeglądać profile oraz monitorować to, co dzieje się w sklepie.

Utworzona 2003 roku dla Half-Life’a platforma dzisiaj jest ogromnym sklepem, za pośrednictwem którego można pobrać ponad 1800 gier. Miliony użytkowników (również w Polsce) mają tam swoje konta oraz przyjaciół. To zaskakujące, że do tej pory nie powstała oficjalna aplikacja dla urządzeń mobilnych.

Skoro twórcy platformy nie pokusili się o tego typu rozwiązanie, społeczność postanowiła poradzić sobie sama. Ekipa IBF Programs napisała aplikację, która pozwala przeglądać konto na Steamie, sprawdzać, co porabiają przyjaciele oraz czy w sklepie nie ma akurat jakiejś ciekawej promocji.

Aplikację Steam for Android można pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo. Warto również dodać, że w przypadku problemu z wyświetlaniem aktywności przyjaciół można skorzystać z pomocy innej aplikacji - Steam Friends.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)