Niesamowity koncept HTC Tube - tablet, smartfon i netbook w jednym

HTC Tube
HTC Tube
Paweł Żmuda

26.04.2011 10:01, aktual.: 26.04.2011 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Posiadając tablet i smartfona, które opierają się na konkretnym systemie operacyjnym, trzeba pogodzić się z tym, że mimo wielu podobieństw są to dwa różne urządzenia. Jak poradzić sobie z takim problemem? Odpowiedź na to pytanie zna twórca interesującego konceptu HTC Tube. Antoine Brieux wie, jak z jednego urządzenia zrobić trzy.

HTC Tube to przedstawiony niedawno koncept tabletu wyposażonego w system Windows Phone lub Androida, który - dzięki modułowej budowie - może służyć jako tablet i smartfon. HTC Tube wyposażony jest w ekran Super AMOLED o przekątnej 10,4 cala, układ Qualcomm Adreno i 128 GB pamięci wewnętrznej.

HTC Tube
HTC Tube

Wykorzystując kartridże, można przenosić dane pomiędzy urządzeniami, nie martwiąc się na przykład o synchronizację książki adresowej czy utratę ulubionych utworów zapisanych w pamięci sprzętu. Dodatkowo designer opracował specjalną klawiaturę, którą można podłączyć do tabletu, tworząc tym samym netbooka.

HTC Tube
HTC Tube

Niestety, HTC Tube to tylko koncept, który pewnie nie doczeka się realizacji. Miejmy nadzieję, że podobne rozwiązania staną się inspiracją dla producentów.

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)