Nietypowy konkurs z iPadem w tle

Strona głównaNietypowy konkurs z iPadem w tle
04.10.2010 20:56
Nietypowy konkurs z iPadem w tle
Nietypowy konkurs z iPadem w tle
Krzysztof Basel
Krzysztof Basel

4 października ruszył konkurs „Zaprojektuj szablon newslettera i wygraj iPada”, w którym do wygrania jest Apple iPad 16 GB. Organizatorem jest firma Inis sp. z o.o. słynąca z narzędzi do e-mail marketingu. Przyznacie, że to nietypowy konkurs, a nagroda jakże interesująca.

4 października ruszył konkurs „Zaprojektuj szablon newslettera i wygraj iPada”, w którym do wygrania jest Apple iPad 16 GB. Organizatorem jest firma Inis sp. z o.o. słynąca z narzędzi do e-mail marketingu. Przyznacie, że to nietypowy konkurs, a nagroda jakże interesująca.*

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 4 listopada 2010 r. Wyniki poznamy 22 listopada. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się na stronie, opracowanie autorskiego szablonu newslettera i przesłanie pracy konkursowej.

Zwycięzca może liczyć na nowiutkiego Apple iPada 16 GB. Wśród nagród pocieszenia znajdziemy też poczciwego Apple iPoda shuffle 2 GB (ciekawe, czy najnowszą wersję?). Dodatkowo zwycięzcy mają zagwarantowane darmowe korzystanie z odpłatnej wersji systemu Inis.pl przez kolejny rok. W ciągu dwóch tygodni jury wyłoni z nadesłanych prac szablony, które łączą poprawność techniczną i funkcjonalność z walorami estetycznymi.

W skład jury wchodzą: znany blogger, grafik, freelancer Maciej Budzich, Marcin Maciończyk (dyrektor kreatywny w OS3 multimedia), Dawid Szczepaniak (creative director w PRIDE & GLORY INTERACTIVE), Roman Grygierka (reprezentant firmy Inis) oraz Michael Leander (międzynarodowy ekspert marketingu bezpośredniego).

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie organizatorów.

To co, kto z Was potrafi przygotować świetny szablon newsletterowy? ;)

Źródło: AK74

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)