Noc z Orange - darmowy maraton filmowy w Multikinie

Noc z Orange - darmowy maraton filmowy w Multikinie

Darmowy maraton Noc z Orange w Multikinach (fot.: sxc.hu / Orange)
Darmowy maraton Noc z Orange w Multikinach (fot.: sxc.hu / Orange)
Kira Czarczyńska
26.04.2012 08:30, aktualizacja: 26.04.2012 10:30

Fanów akcji Środy z Orange ucieszy zapewne informacja, że operator postanowił zrobić im niespodziankę z okazji rebrandingu. Klienci ofert komórkowych i stacjonarnych mogą za darmo obejrzeć najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Noc z Orange zaplanowano na 11 maja.

Jak wziąć udział w darmowym maratonie?

Wystarczy skorzystać z akcji Środy z Orange do 9 maja. Ci, którzy to zrobią, dostaną przy zakupie 2 biletów w cenie 1 specjalny voucher. Można go potem wymienić w kasie Multikina na podwójne, bezpłatne bilety na Noc z Orange.

Noc z Orange to zorganizowany z okazji rebrandingu maraton najciekawszych filmów z ostatnich miesięcy. Będą one wyświetlane od godz. 23.00 do 6.00 rano w piątek, 11 maja. Czasu nie zostało dużo, więc jeżeli jesteście zainteresowani, to się pospieszcie.

Jak skorzystać z opcji dwóch biletów w cenie jednego?

  • Jeżeli masz telefon komórkowy w sieci Orange, wyślij SMS o treści FILM pod numer 241, a otrzymany SMS-em zwrotnym kod pokaż w kasie Multikina.
  • Jeżeli masz usługę Orange Free, wyślij z aplikacji Środy z Orange SMS o treści FILM pod numer 241, a otrzymanego SMS-a zwrotnego z kodem prześlij na swój numer telefonu komórkowego. Kod pokaż w kasie Multikina.
  • Jeżeli masz telefon stacjonarny i/lub Internet w Orange, zamów kod przez aplikację Środy z Orange dla klientów stacjonarnych lub przez płatną infolinię *200. Otrzymany SMS-em na podany w zgłoszeniu numer telefonu komórkowego kod pokaż w kasie Multikina.

Środy z Orange umożliwiają klientom pomarańczowego operatora zakup dwóch biletów kinowych na środowe seanse w cenie jednego, w każdą środę, w każdym kinie sieci Multikino w całej Polsce. Kody w ramach akcji można zamawiać przez cały tydzień, 24 godziny na dobę.

Źródło: Orange.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)