Nokia 3 także z Androidem 9 Pie [#wSkrócie]

Nokia 3 także z Androidem 9 Pie [#wSkrócie]

Nokia 3 także z Androidem 9 Pie
Nokia 3 także z Androidem 9 Pie
Mateusz Żołyniak
03.06.2019 15:01, aktualizacja: 03.06.2019 17:01

Firma HMD Global wprowadziła aktualizację oprogramowania do Androida 9 Pie dla tańszego modelu Nokia 3.

Finowie pochwalili się wydanie nowego softu na Androidzie 9 dla swojego piętnastego smartfonu. Tym razem chodzi o Nokię 3, która jest jedną z najtańszych propozycji firmy. Aktualizacja od 3 czerwca udostępniana jest użytkownikom w Azji. Proces ten na rynku europejskim rozpocznie się z kolei od 11 czerwca.

Juho Sarvikas:

W naszej pracy skupiamy się na tym, aby dostarczyć każdemu użytkownikowi smartfonów Nokia możliwości korzystania z najnowszych wersji systemu Android – niezależnie o przedziału cenowego urządzenia. Dziś z przyjemnością dzielę się wiadomością, że Nokia 3 pierwszej generacji zacznie otrzymywać uaktualnienie do systemu Android w wersji 9 Pie. Oznacza to, że konsumenci mogą oczekiwać najnowszych rozwiązań i innowacji Google nawet w tak przystępnym segmencie cenowym. Obiecaliśmy, że dostarczymy konsumentom smartfon, który będzie z czasem coraz lepszy i cieszymy się, że spełniamy tę obietnicę.

Użytkownicy Nokii 3 po aktualizacji będą mogli korzystać z funkcji Adaptacyjna Jasność i Adaptacyjna bateria, a także Asystenta Cyfrowej Aktywności.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)