Nokia 5250 wyciekła w Ovi Store

Nokia 5250 wyciekła w Ovi Store
28.07.2010 11:00
Nokia 5250 wyciekła w Ovi Store
Karolina Adamus
Karolina Adamus

Nokia 5250 prawie oficjalnie pojawiła się w Sieci. Dlaczego prawie? Model nie doczekał się jeszcze oficjalnej zapowiedzi producenta, ale znalazł się na liście kompatybilnych telefonów w sklepie Ovi Store. Niewiele na razie wiadomo na temat nowej komórki fińskiej firmy. Wygląda jednak na to, że Nokia 5250 będzie następcą wypuszczonego pod koniec zeszłego roku modelu 5230.

Nokia 5250 pojawiła się w postaci miniatury ze zdjęciem na stronie sklepu Ovi. Producent nie wspomniał jeszcze nic o nowym modelu, pojawienie się komórki w Ovi Store może być więc błędem lub przypadkowym wyciekiem przed oficjalna zapowiedzią.

Sądząc po zdjęciu komórka będzie typowym modelem na każdą kieszeń. Nokia 5250 najpewniej będzie smartfonem wyposażonym w system Symbian^1, czyli ten sam, co w Nokii 5800, 5230 i N97. Telefon będzie prawdopodobnie wyposażony w mniejszy, niż jego poprzednicy ekran, chociaż trudno to jednoznacznie stwierdzić patrząc na malutkie zdjęcie udostępnione w Ovi Store. W oczy rzuca się za to nowy wygląd ekranu głównego, który stosowany jest w najświeższych smartfonach z Symbianem Nokii.

Aby uzyskać więcej informacji musimy poczekać na oficjalną zapowiedź firmy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)