Nokia 6.2 i 7.2 mogą pojawić się już wkrótce [#wSkrócie]

Strona głównaNokia 6.2 i 7.2 mogą pojawić się już wkrótce [#wSkrócie]
05.08.2019 15:31
Nokia 7.1 może wkrótce doczekać się następcy
Nokia 7.1 może wkrótce doczekać się następcy
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Firma HMD Global, która odpowiada za markę Nokia Mobile, może wkrótce wprowadzić odświeżone wersje swoich modeli ze średniej półki cenowej.

W sieci pojawiły się już przecieki na temat Nokii 9.1 PureView z modemem 5G oraz Nokii 8.2 z wysuwanym aparatem przednim. Na tych modelach nowości firmy HMD Global się jednak nie skończą. Finowie mają pracować także nad następcami Nokii 6.1 i Nokii 7.1.

O pojawieniu się Nokia 6.2 i Nokia 7.2 informował już NokiaPowerUser. Urządzenia, które znane mają być pod kodowymi nazwami "Daredevil" i "Star-Lord", mają zostać zaprezentowane w sierpniu.

Nokia TA-1192 w bazie indonezyjskiego regulatora
Źródło zdjęć: © NPU
Nokia TA-1192 w bazie indonezyjskiego regulatora

Serwis NPU dodaje teraz, że jedno z nowych urządzeń pojawiło się w bazie indonezyjskiego regulatora pod nazwą kodową TA-1192. Oznaczenie to pojawiło się wcześniej w rosyjskim urzędzie, więc można spodziewać się, że Finowie rzeczywiście wkrótce oficjalnie zaprezentowane.

Dostępne dane wskazują, że Nokia 6.2 i Nokia 7.2 będą miały aparaty z głównym sensorem 48 Mpix oraz dodatkową matrycą z szerokokątnym obiektywem (120 stopni). W obu urządzeniach pojawić ma się do tego okrągły moduł aparatu, który będzie przypominał ten ze starszych Lumii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)