Nokia 800 wycieka godziny przed premierą

Nokia 800 wycieka godziny przed premierą
25.10.2011 15:30
Fot. pocketnow.com
Fot. pocketnow.com
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Do startu konferencji Nokia World 2011, na której zostaną zaprezentowane najnowsze smartfony Nokii pracujące pod kontrolą Windows Phone'a, pozostały już tylko godziny. Firma przez długi czas utrzymywała w tajemnicy swoje nowe smartfony. Niestety, sekretu nie udało się zachować do końca. W Sieci po raz kolejny pojawiła się Nokia 800. Obejrzyjcie prawdziwe zdjęcia urządzenia.

Smartfona Nokia 800 widzieliśmy już na grafikach, które wyciekły w zeszłym tygodniu, oraz na filmie wyemitowanym w brytyjskiej telewizji. Wiemy, że pod względem designu telefon jest zbliżony do opracowanego na potrzeby pierwszego i jedynego smartfona z MeeGo - N9.

Wygląd Windows Phone'a różni się nieco od Nokii N9. Dodano przycisk spustu migawki. Na zdjęciach widoczna jest różowa wersja, jednak wiemy już, że w sprzedaży pojawią się także modele w kolorach niebieskim oraz czarnym.

Fot. pocketnow.com
Fot. pocketnow.com

Według serwisu Phonearena niemieckie sieci komórkowe są zachwycone nowym urządzeniem Nokii. Przedstawiciele Deutsche Telekom i O2 wypowiadają się o telefonie w samych superlatywach. Jak informuje szef O2, Nokia 800 trafi do niemieckich sklepów jeszcze przed świętami. Miejmy nadzieję, że jutro zachwyceni będą nie tylko przedstawiciele operatorów, lecz również zwykli użytkownicy.

Źródło: pocketnowphonearena

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)