Nokia C2 podwójnym sliderem z klawiaturą QWERTY?

Nokia C2 podwójnym sliderem z klawiaturą QWERTY?

fot. ciaomondo.it
fot. ciaomondo.it
Karolina Adamus
28.04.2010 11:10, aktualizacja: 28.04.2010 13:10

Do Nokii C3, C5 i C6 prawdopodobnie dołączy kolejny, tym razem niskobudżetowy telefon. Nokia C2, której projekt wyciekł do Internetu zapowiada się na komórkę o bardzo specyficznej budowie, przypominającej model 6800. Urządzenie ma być podwójnie rozsuwane ujawniając pełną klawiaturę QWERTY.

Niewiele jak na razie wiadomo o nowym telefonie Nokii. Model o indeksie C2 według nowej nomenklatury producenta będzie zaliczał się do linii stawiającej przede wszystkim na obsługę portali społecznościowych. Dwójka w nazwie urządzenia sugeruje, że telefon będzie modelem wyposażonym w mało zaawansowane funkcje.

Zgodnie z projektem, który pojawił się w Sieci, Nokia C2 ma oferować 2-megapikselowy aparat fotograficzny z optyką Carl Zeiss oraz ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Sugerując się widocznymi na rysunku trzema klawiszami (przypominającymi przyciski z takich dotykowców, jak 5800, 5230, czy też C6), Nokia C2 może oferować dotykowy ekran.

Jak na razie brak jest informacji na temat dostępności telefonu. Musimy poczekać na więcej przecieków lub oficjalną zapowiedź.

Źródło: Phone Arena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)