Nokia Drive 2.0 z nawigacją offline już w przyszłym tygodniu

Nokia Drive 2.0 z nawigacją offline już w przyszłym tygodniu14.03.2012 16:09
Nokia Drive 2.0 z nawigacją offline już w przyszłym tygodniu
Krystian Bezdzietny

Nokia chwaliła się swoją aplikacją Nokia Drive zarówno podczas targów CES, jak i MWC. Mówiono wówczas np. o tym, że na użytkowników Windows Phone'a czeka nowa wersja Drive'a wprowadzająca możliwość pracy offline. Okazuje się, że ta wersja aplikacji pojawi się już za tydzień.

Kierownik działu sprzedaży Nokii - Sander Teunissen - zamieścił na Twitterze wiadomość, z której jasno wynika, że aplikacja Nokia Drive 2.0 pojawi się w Windows Marketplace już w przyszłym tygodniu, a jej głównymi nowościami będą możliwość nawigacji offline oraz funkcja lane assistant.

Mimo że użytkownicy czekają na aktualizację Nokii Drive do wersji 2.0, warto przypomnieć, że podczas targów MWC przedstawiciele fińskiego koncernu pochwalili się już następcą Drive'a 2.0 - Nokią Drive 3.0. Wiadomo, że wersja 3.0 nawigacji Nokii ma wprowadzić takie funkcje, jak informacje odnośnie do korków na drogach czy wyznaczanie trasy w taki sposób, aby użytkownik we wspomniane korki się nie ładował, tylko je pomyślnie objeżdżał.

Na razie aplikacja Nokia Drive dostępna jest wyłącznie dla tych użytkowników Windows Phone'a, którzy korzystają z telefonów fińskiego koncernu. Trudno powiedzieć, kiedy (i czy w ogóle) będzie można oficjalnie uruchomić Nokię Drive na telefonach HTC czy Samsunga.

Źródło: wmpoweruser

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)