Nokia gubi się w swoich własnych usługach!

Nokia gubi się w swoich własnych usługach!
Paweł Żmuda

26.03.2010 13:30, aktual.: 26.03.2010 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że przedstawiciele fińskiej Nokii mają zamiar ostatecznie zrezygnować z promowania marki Comes with Music. Usługa umożliwiająca pobieranie muzyki za pośrednictwem Nokii dalej będzie obecna na rynku - nowy serwis został właśnie przedstawiony na rynku Indyjskim. Zamiast Comes with Music powołano Ovi Music Unlimited. Najciekawsze jest jednak to, że udając się na nowy serwis... zostajemy przekierowani na stary.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy Ovi Music Unlimited zostajemy przekierowani na stronę music.ovi.com. Mimo to, że Nokia rozpoczęła promocje nowej marki w Sieci usługa cały czas dostępna jest jako comeswithmusic.

Rebranding jest próbą ratowania niepopularnej usługi o której problemach pisaliśmy na łamach SIMbloga w październiku ubiegłego roku. Miejmy nadzieję, że działania mające na celu mocniejszą integrację usług Ovi z dostępem do muzyki okażą się skuteczne. Usługa Nokii obecna jest na 33 rynkach, co daje jej niesamowite pole manewru. Najpierw jednak, specjaliści z Nokii powinni być konsekwentni w rebrandingu...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)