Nokia już jutro pokaże nowy produkt. Czym zaskoczą Finowie?

Oto nowy sprzęt (prawdziwej) Nokii
Oto nowy sprzęt (prawdziwej) Nokii
Mateusz Żołyniak

17.11.2014 17:06, aktual.: 17.11.2014 18:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co takiego zaprezentować może jutro fińska firma? Pewnym można być jednego - z pewnością nie będzie to smartfon z Androidem.

Parę dni temu nowy szef Nokii zapowiedział, że jego firma nie ma zamiaru wracać do produkcji telefonów. Rajeev Suri ujawnił przy tym, że Finowie mają w planach wprowadzanie na rynek innych urządzeń. Pierwsze z nich poznamy już jutro!

Na oficjalnym profilu fińskiego producenta na Twitterze pojawiła się dzisiaj zapowiedź nowego sprzętu z logo Nokii. Pierwsze od czasu sprzedaży działu Devices and Services urządzenie Finów zadebiutować ma na jutrzejszej konferencji Slush 2014. Zaprezentować ma je Sebastian Nystrom, czyli osoba odpowiedzialna za grupę zajmującą się tworzeniem nowych produktów.

Na chwilę obecną nie wiadomo co jutro zaprezentować może Noki. Pewne jest jedynie, że sprzęt będzie zamknięty w czarnym prostokątnym pudełku. Część zachodnich ekspertów stawia na miniaturowy komputer (mini PC) lub przystawkę typu set-top box. Szczególnie interesującą opcją byłby według mnie produkt oparty na systemie Android TV, chociaż nie wydaje się to zbyt prawdopodobne.

Źródło: Nokia via The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)