Nokia Lumia 820 i 920 z bezprzewodowymi ładowarkami w Play

Nokia Lumia 820 i 920 z bezprzewodowymi ładowarkami w Play23.01.2013 10:00
Nokia Lumia 820
Nokia Lumia 820
Tomasz Hamryszak

Play jako ostatni operator na polskim rynku wprowadził nowe Lumie do swojej oferty. Modele Lumia 820 i Lumia 920 dotychczas sprzedawano wyłącznie w ofercie na życzenie, a więc ich dostępność była mocno ograniczona. Fioletowy operator wczoraj rozszerzył ofertę i kusi dodatkowymi akcesoriami.

Rzecznik Play na swoim blogu zapowiedział, że szersza dystrybucja nowych Lumii z Windows Phone 8 już się rozpoczęła. Oba modele dostępne są na stronie internetowej czwartego operatora, z zamówieniem ich przez salon także nie powinno być już problemów.

[solr id="komorkomania-pl-145740" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/4589,androida-jedynym-systemem-dla-5-calowcow" _mphoto="w8-1-114174-270x148-089725e38dac.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3410[/block]

Nokia Lumia 920 w Play dostępna jest w 5 wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, szarym, żółtym oraz czerwonym. Warto zwrócić uwagę, że Play jako jedyny polski operator oferuje swoim klientom nowe Lumie w tak bogatych zestawach. Do modelu 920 dołączona jest podstawowa ładowarka na kabel microUSB i aż dwie dodatkowe podstawki umożliwiające ładowanie indukcyjne.

Jako prezent operator dorzuca podstawkę ładującą Nokia DT-900 oraz poduszkę ładującą CP-603, czyli tzw. fatboya. Tak kształtują się ceny smartfona Nokia Lumia 920 w nowych abonamentach:

Nokia Lumia 920
Nokia Lumia 920

Drugim modelem szerzej dostępnym w ofercie fioletowego operatora jest Nokia Lumia 820. Smartfon oferowany jest w kolorze białym lub czerwonym, a jego przyszli nabywcy również nie będą mogli czuć się pokrzywdzeni. Poza tradycyjną ładowarką do modelu 820 operator dorzuca podstawkę indukcyjną oraz poduszkę fatboy. Aby smartfon współpracował z ładowarkami bezprzewodowymi, do kompletu dołączony jest tylny panel kompatybilny z technologią Qi.

Ceny smartfona Lumia 820 w nowych formułach:

Nokia Lumia 820
Nokia Lumia 820

Nowe Lumie w taryfach Formuła oferowane są w cenach utrzymanych na podobnym poziomie do konkurencji. Ofertę Playa wyróżnia jednak bogaty zestaw, co może być dobrym pomysłem na przyciągnięcie klientów - pod ofertami rodzimych operatorów bardzo często można przeczytać narzekania użytkowników na brak akcesoriów, które zagraniczne sieci dostarczają w komplecie wraz z telefonem. Podkreślił to rozmowie z nami Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play:

Cena Lumii u nas nie jest najbardziej agresywna na rynku, ale biorąc pod uwagę dodatkowy gadżet warty kilkaset złotych, powoduje, że zainteresowanie ofertą jest bardzo duże ;-)

Marcin wyjaśnił również, co stoi za wprowadzeniem tych zestawów do oferty:

Bardzo wierzymy w Windows Phone 8 i będziemy bardzo wspierać tę platformę. Zobacz jak dużo mówimy o tym OS w naszym magazynie Expert. Naszym zdaniem bezprzewodowe ładowanie w Nokiach Lumiach to jedna z najciekawszych innowacji 2012 dlatego postanowiliśmy zaoferować ten bardzo funkcjonalny gadżet klientom, którzy kupią u nas nasze nowe Formuły.

Bardzo cieszy mnie coraz większe zainteresowanie rodzimych operatorów Windows Phone'em. Powinno to wpłynąć na popularyzację platformy, a co za tym idzie - przyspieszyć rozwój ekosystemu WP. Nie ma w końcu nic gorszego na rynku niż brak konkurencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)