Nokia Messaging for Social Networks - Facebook i Twitter w jednym miejscu!

Strona głównaNokia Messaging for Social Networks - Facebook i Twitter w jednym miejscu!
19.04.2010 23:10
Nokia Messaging for Social Networks - Facebook i Twitter w jednym miejscu!
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Nokia Beta Labs opublikowało niedawno wersję testową aplikacji Nokia Messaging for Social Networks. Jest to aplikacja na telefony z systemem Symbian, która umożliwia użytkownikom dostęp do swojego konta na Twitterze i Facebooku z poziomu jednej aplikacji. Niestety, na razie program nie zachęca do korzystania z niego. Dlaczego?

Fiński producent opisuje dziesiątki funkcji programu (m.in.: łatwe udostępnianie zdjęć czy plików wideo, szybkie zmiany statusów na serwisach czy wyszukiwarka znajomych), dzięki którym Nokia Messaging for Social Networks ma zastąpić wszystkie inne aplikacje, które umożliwiają dostęp do naszego konta na Facebooku czy Twitterze.

Oto, jak ma prezentować się aplikacja:

Niemniej, jak szybko zauważył serwis TheNokiaBlog program na razie nie nadaje się do codziennego użytku. Autor wpisu na tamtejszym blogu narzeka na to, że aplikacja nie dosyć, że działa bardzo powoli, to w dodatku jest niefunkcjonalna. Po kilkunastu sekundach od załadowania aplikacji ukaże się 5 ostatnich wpisów na jednym z kont wspomnianych serwisów i to w zasadzie tyle...

Jeśli posiadasz Nokię E63, E72 lub E72, to sam możesz bezpłatnie ściągnąć omawiany program stąd i przetestować go we własnym zakresie. Nie zapomnij potem podzielić się z nami (w komentarzach) wrażeniami z jego użytkowania.

Mam nadzieję, że Nokia Beta Labs już wkrótce zostanie poprawiony i w finalnej wersji użytkownicy smartfonów fińskiej firmy dostaną aplikację w pełni funkcjonalną i pożyteczną.

źródło: TheNokiaBlog

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)