Nokia Music Store w Polsce

Nokia Music Store w Polsce26.06.2009 07:13
Nokia Music Store w Polsce
Karolina Adamus

Sklep muzyczny Nokia Music Store jest już dostępny w Polsce. Na stronie music.nokia.pl znajdziecie ponad 4,5 miliona utworów do ściągnięcia, zawierających się w ponad 400 tysiącach albumów.

Nokia Music Store oferuje między innymi najnowszy album Moby'ego, który pojawi się w sprzedaży dopiero 1 lipca. Możecie także ściągnąć gratisowy utwór Davida Guetty „When love takes over”.

Pojedyncze utwory mają być dostępne w cenie 3,49 zł, z kolei cały album w cenie 34,90 zł.

Dostęp do sklepu można uzyskać za pomocą komputera i aplikacji Nokia Music (do ściągnięcia na stronie music.nokia.pl) lub bezpośrednio z telefonu.

„Dzieki Nokia Music Store chcemy zapewnic uzytkownikom dostep do milionów utworów, zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Nowosci muzyczne beda pojawiac sie sklepie Nokia równolegle z ich premiera cyfrowa, ale bedziemy takze zabiegac, aby czesc albumów była dostepna w Nokia Music Store nawet wczesniej, tak jak ma to miejsce w przypadku albumu Moby’ego” – powiedział Piotr Bubak, szef marketingu Nokia Poland, podczas premiery usługi w Polsce.

*„Ta muzyka jest w pełni legalna bo licencjonowana przez Stowarzyszenie Autorów ZAIKS. Witamy to

z zadowoleniem, równiez dlatego, ze oferta Nokii jest tak bogata i zawiera wiele utworów z naszego rodzimego repertuaru”* - powiedział przedstawiciel ZAIKS-u odpowiedzialny za licencjonowanie on-line Andrzej Kusmierczyk.

Źródło: Informacja prasowa: Nokia

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)