Nokia N9 to nie ostatni sprzęt Nokii z MeeGo?

Nokia N9 to nie ostatni sprzęt Nokii z MeeGo?

Nokia N9
Nokia N9
Paweł Żmuda
02.08.2011 14:01, aktualizacja: 02.08.2011 16:01

Jeszcze przed oficjalną premierą Nokii N9 z systemem MeeGo przedstawiciele fińskiego producenta zapewniali, że to pierwszy i ostatni produkt oparty na tej platformie. Głównym celem firmy miały być urządzenia z Windows Phone. Całkiem prawdopodobne, że wcale tak nie będzie. Niektórzy twierdzą, że Nokia szykuje kolejny sprzęt z MeeGo. Jaki?

Według niemieckiego serwisu Netbooknews.de, który powołuje się na źródła zbliżone do centrali Nokii w Espoo, firma nie porzuciła projektu MeeGo. Wciąż trwają prace nad ulepszaniem rozwiązań Nokii dla systemu MeeGo. Co więcej, firma ma podobno w planach wprowadzenie przynajmniej jednego urządzenia z MeeGo.

Informatorzy nie zdradzają, czym będzie następny produkt z MeeGo na pokładzie. Może to być zarówno smartfon, jak i tablet. Do plotek należy podchodzić z dystansem, jednak przypominając sobie słowa szefostwa Nokii, warto pamiętać, że nawet gigant Google przez długi czas nie przyznawał się do prac nad drugą generacją Nexusa. Myślicie, że plotki mogą okazać się prawdziwe?

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)