Nokia X7 jednak nie popłynie do Stanów

Nokia X7 jednak nie popłynie do Stanów
Jakub Płaza

18.01.2011 08:00, aktual.: 18.01.2011 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Model Nokia X7, czyli bezpośredni następca niezbyt udanej X6, miał w tym miesiącu trafić do sprzedaży w Stanach. Plany spełzły jednak na niczym.

Na wszystkich dotychczasowych zdjęciach X7 pojawiała się z logo AT&T. Nie wiadomo dlaczego, smartfon nie będzie sprzedawany przez amerykańskiego operatora – ani w tym miesiącu, ani w ogóle. Takie informacje ukazały się na łamach serwisów PocketNow oraz TheNokiaBlog.

Nikt nie wie, co spowodowało taki obrót sprawy. Nie wiadomo również, po czyjej stronie leży wina, o ile w ogóle jest to w tym przypadku trafne słowo. Teraz możemy czekać na oficjalne oświadczenie którejś ze stron.

Co ciekawe, Nokia X7 miała zadebiutować w Stanach pod nazwą Journey. Jak już wspomniałem, początek sprzedaży planowany był na ten tydzień, a oficjalna światowa premiera na MWC 2011. Nie będę ukrywał, że całe to zamieszanie jest korzyścią dla nas. Znacznie zwiększyły się szanse na ekspansję telefonu do większości krajów Europy. Z drugiej strony, do tej pory nie wiemy, jak producent planuje rozwiązać tę kwestię. Na pewno będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować.

Źródło: pocketnow

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)