Nokia z Windows Phone pod koniec października?

Nokia z Windows Phone pod koniec października?22.06.2011 11:00
Nokia
Nokia
Paweł Żmuda

Przedstawiciele Nokii wielokrotnie podkreślali, że tegoroczna premiera smartfona z systemem Windows Phone jest prawie pewna. Urządzenie ma początkowo pojawić się na kilku rynkach europejskich. Czy oficjalna data premiery sprzętu to 26 lub 27 października?

Podczas CommunicAsia szef Nokii po raz kolejny podkreślił, że telefon z mobilnymi okienkami na pokładzie ma pojawić się w ostatnim kwartale bieżącego roku. Pod koniec października w Londynie odbędzie się coroczna konferencja Nokia World. Podczas tej imprezy fiński koncern wielokrotnie przedstawiał ważne produkty i informacje. Na stronach Nokii pojawiła się już agenda spotkania.

Jeśli komórka zostanie zaprezentowana pod koniec października, firma będzie miała wystarczająco dużo czasu, by wprowadzić ją na rynek jeszcze przed końcem roku. W sam raz na okres przedświątecznych zakupów. Pod koniec października fani systemu Windows Phone mogą spodziewać się prawdziwego wysypu smartfonów. Po rynkowej premierze Mango do sklepów trafią także komórki LG, Samsunga, czy HTC.

Źródło: electronista

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)