Nokia z WP7 i QWERTY jeszcze w tym roku?

Nokia z WP7 i QWERTY jeszcze w tym roku?

Nokia i Microsoft, fot. Engadget
Nokia i Microsoft, fot. Engadget
Kamil Homziak
19.06.2011 09:51, aktualizacja: 19.06.2011 11:51

Informowaliśmy już, że telefony Nokii z Windows Phone 7 najpierw pojawią się w Europie. Teraz natomiast pojawiły się informacje o nowym modelu Nokii z klawiaturą QWERTY.

Przedstawiciel Nokii oficjalnie ogłosił, iż Nokia chce walczyć o użytkowników biznesowych i stąd w planach jest wydanie jeszcze w tym roku modelu z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Krok ten ma uderzyć głównie w BlackBerry, do którego znaków rozpoznawczych należy właśnie fizyczna klawiatura. Z kolei, według Nokii, Windows zawsze kojarzył się z zastosowaniami biznesowymi, więc łatwo będzie przekonać użytkowników Blackberry, Androida czy iOS-a do "powrotu na słuszną drogę".

Niestety, o samej słuchawce niewiele wiadomo poza tym, że ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Znany bloger telekomunikacyjny Eldar Muratzin sugeruje jednak, że samo urządzenie będzie podobne do Nokii N8. Model z Windowsem ma mieć jednak lepszy, 12-pikselowy aparat oraz właśnie klawiaturę QWERTY. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać. Tylko czy jest na co?

Źródło: Ubergizmo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)