Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora

Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora

Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora
Łukasz Skałba
24.04.2017 16:50, aktualizacja: 30.04.2017 17:21

Chuck Norris to aktor-legenda. To właśnie wokół tej osoby krąży mnóstwo żartów, legend i memów. Brakowało tylko gry. Do teraz.

Nonstop Chuck Norris to gra zręcznościowa z widokiem od góry przygotowana z okazji 77 urodzin legendy kina. Wcielamy się w niej w tytułowego Chucka Norrisa, który pokonuje hordy różnorodnych wrogów i bossów. Jest sporo poziomów i mnóstwo dodatków do kupienia - zarówno za walutę wirtualną, jak i tą prawdziwą. Mimo że gra jest darmowa do pobrania, występuje w niej całe mnóstwo mikropłatności.

Nonstop Chuck Norris (iOS/Android) - My Game, My Rules

Główny bohater może eliminować napływające fale wrogów przeróżnymi broniami. Mogą one być naprawdę absurdalne. Dla Chucka uzbrojeniem mogą być nawet widły lub kijek do selfie. Wszystkie te elementy odblokowujemy z biegiem rozgrywki.

Mało gry w grze

Niestety z grą jest jeden problem. Po jej pobraniu i przetestowaniu stwierdzić mogę jedynie, że mało gry jest w tej grze. W wielu grach bohater biega automatycznie, a my celujemy i strzelamy. W tym przypadku za obie czynności odpowiadają algorytmy. Bohater biegnie przez kolejne poziomy, walcząc z przeciwnikami podstawową bronią.

Nonstop Chuck Norris - Announcement Trailer

Rola gracza sprowadza się tutaj do aktywowania co jakiś czas jednego z kilku dostępnych ataków specjalnych (wystarczy dotknąć przycisku). Problem jest taki, że gdy włączymy pierwszy poziom, odstawimy smartfona na stół i wrócimy po kilku minutach, Chuck Norris będzie przechadzał się i zabijał wszystko, co się rusza... na poziomie na przykład piątym. No ok, może trochę przesadzam, ale pobierając grę chciałbym jednak włożyć trochę wysiłku w przechodzenie kolejnych misji.

Gdyby ktoś jednak mimo wszystko chciał sprawdzić opisaną produkcję, to serdecznie (nie)zachęcam do skorzystania z poniższych linków:

Resztę czytelników zapraszam na Appshakera. Znajdziecie tam gry i aplikacje rzeczywiście godne polecenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)