Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora

Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora24.04.2017 16:50
Nonstop Chuck Norris to denna gra reklamowa przez legendarnego aktora
Łukasz Skałba

Chuck Norris to aktor-legenda. To właśnie wokół tej osoby krąży mnóstwo żartów, legend i memów. Brakowało tylko gry. Do teraz.

Nonstop Chuck Norris to gra zręcznościowa z widokiem od góry przygotowana z okazji 77 urodzin legendy kina. Wcielamy się w niej w tytułowego Chucka Norrisa, który pokonuje hordy różnorodnych wrogów i bossów. Jest sporo poziomów i mnóstwo dodatków do kupienia - zarówno za walutę wirtualną, jak i tą prawdziwą. Mimo że gra jest darmowa do pobrania, występuje w niej całe mnóstwo mikropłatności.

Nonstop Chuck Norris (iOS/Android) - My Game, My Rules

Główny bohater może eliminować napływające fale wrogów przeróżnymi broniami. Mogą one być naprawdę absurdalne. Dla Chucka uzbrojeniem mogą być nawet widły lub kijek do selfie. Wszystkie te elementy odblokowujemy z biegiem rozgrywki.

Mało gry w grze

Niestety z grą jest jeden problem. Po jej pobraniu i przetestowaniu stwierdzić mogę jedynie, że mało gry jest w tej grze. W wielu grach bohater biega automatycznie, a my celujemy i strzelamy. W tym przypadku za obie czynności odpowiadają algorytmy. Bohater biegnie przez kolejne poziomy, walcząc z przeciwnikami podstawową bronią.

Nonstop Chuck Norris - Announcement Trailer

Rola gracza sprowadza się tutaj do aktywowania co jakiś czas jednego z kilku dostępnych ataków specjalnych (wystarczy dotknąć przycisku). Problem jest taki, że gdy włączymy pierwszy poziom, odstawimy smartfona na stół i wrócimy po kilku minutach, Chuck Norris będzie przechadzał się i zabijał wszystko, co się rusza... na poziomie na przykład piątym. No ok, może trochę przesadzam, ale pobierając grę chciałbym jednak włożyć trochę wysiłku w przechodzenie kolejnych misji.

Gdyby ktoś jednak mimo wszystko chciał sprawdzić opisaną produkcję, to serdecznie (nie)zachęcam do skorzystania z poniższych linków:

Resztę czytelników zapraszam na Appshakera. Znajdziecie tam gry i aplikacje rzeczywiście godne polecenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)