Notatki głosowe na Androidzie

Notatki głosowe na Androidzie
Krystian Bezdzietny

26.08.2009 16:00, aktual.: 26.08.2009 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Software 3.0 dla iPhone'a wprowadziło między innymi funkcję notatek głosowych. Osobiście z tego nie korzystam, acz na pewno są ludzie, dla których omawiana funkcjonalność wydaje się być czymś naprawdę ważnym. Jeśli tacy ludzie posiadają komórki z Androidem i również chcieliby mieć możliwość zarządzania notatkami głosowymi, to powinni zainteresować się aplikacją VoiceIT.

VoiceIT to jednak nie tylko notatki głosowe, ale również swoiste przypomnienia o wcześniej zdefiniowanych zdarzeniach w terminarzu. Działanie aplikacji jest wyjątkowo proste. Na początku uruchamiamy aplikację, nagrywamy notkę, definiujemy termin, w którym ma zostać ona odtworzona i po prostu czekamy na to, aż sama się do nas odezwie ;). Całość jest ubrana w smukły i prosty interfejs, dzięki czemu wszystko odbywa się sprawnie i prosto.

Jak już wyżej napomniałem, nie jest to rodzaj aplikacji, który mógłby mnie zaciekawić. Jakoś sobie nie wyobrażam sobie sytuacji, w której siedzę w autobusie i nagle z głośnika mojej komórki wydobywa się wcześniej nagrana notatka. Ale cóż, zależy, co kto lubi.

VoiceIT dostępny jest bezpłatnie w Android Market.

fot. & źródło: genieinteractive.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)