Nowa aplikacja i popularny słownik angielsko-polski za darmo

Nowa aplikacja i popularny słownik angielsko-polski za darmo

Nowa aplikacja i popularny słownik angielsko-polski za darmo
Zbyszek Kowal
07.05.2012 11:53, aktualizacja: 07.05.2012 13:53

Firma NSoft wprowadziła właśnie do sprzedaży dwie serie słowników językowych. Pierwsza z nich to iLeksyka Dictionary - aplikacja umożliwiająca w formacie in-app sale zakup pięciu baz leksykalnych i ich obsługę z poziomu jednej aplikacji.

Słowniki iLeksyka sprzedawane były dotąd jako poszczególne, niezależne aplikacje. Od kwietnia 2011 roku do sprzedaży trafiło kilkadziesiąt odmian słownika angielskiego i francuskiego, które cieszyły się ogromnym powodzeniem i wielokrotnie trafiały na pierwsze miejsce sprzedaży nie tylko w kategorii Reference, ale również wśród wszystkich programów. Od maja 2012 roku do iTunes trafiła wersja iLeksyka Dictionary, która oferuje możliwość zakupu słowników:

  • angielsko-polskiego,
  • francusko-polskiego (z wymową native speakera),
  • włosko-polskiego (z wymową native speakera),
  • hiszpańsko-polskiego (z wymową native speakera),
  • niemiecko-polskiego (z wymową native speakera).

Pobierając bezpłatną aplikację, użytkownik otrzymuje od razu słownik angielsko-polski w okrojonej wersji Lite, która jednak swoim zasobem bije na głowę wiele pełnopłatnych aplikacji.

Drugą serią lingwistyczną wydaną obecnie przez NSoft jest iTravel Pocket Dictionary. Jest to seria bardzo wielu niewielkich, podręcznych słowników, również oferowanych w modelu in-app sale. Słowniki te dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie - każdy kosztuje 0,79 euro. Pobranie samej aplikacji jest bezpłatne.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)