Nowa bohaterka w załodze Wściekłych ptaków - Pink Bird

Nowa bohaterka w załodze Wściekłych ptaków - Pink Bird

Nowa bohaterka w załodze Wściekłych ptaków - Pink Bird
Krystian Bezdzietny
09.08.2012 13:05, aktualizacja: 09.08.2012 15:05

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi i uczniowie niebawem znów wypełnią szkolne ławy. Studio Rovio Mobile stwierdziło, że to idealny czas, aby zaktualizować swój produkt Angry Birds Season.

Przygotowywana aktualizacja Back to School wniesie nie tylko nowe plansze, ale przede wszystkim nową bohaterkę - Pink Bird.

Jak wynika z materiału promującego nadchodzącą aktualizację, różowa ptaszyna będzie dysponowała wyjątkowo niebezpieczną bronią - przyrządem do robienia baniek mydlanych. Niewykluczone, że nowy ptaszek będzie mógł zionąć kolorowymi bańkami, które doprowadzą do unicestwienia wroga.

Meet the Pink Bird: A new member of the Angry Birds!

Pierwsza wzmianka o nowej bohaterce Angry Birds pojawiła się podczas Qixi Festival, znanego także jako Chińskie Walentynki. Wówczas przedstawiciel Rovio Mobile ogłosił, że do załogi Wściekłych ptaków dołączy nowa bohaterka, a stanie się to wraz z kolejną aktualizacją gry.

[solr id="simblog-pl-59831" excerpt="0" image="0" _url="http://simblog.pl/fifa-13-pojawi-sie-na-rynku-z-trybem-multi" _mphoto="01-gallery-post-59831-22-c12a494.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2354[/block]

Data premiery Angry Birds Seasons: Back to School jest nieznana.

Źródło: angrybirdsnest

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)