Nowa funkcja w Facebooku dla Androida i iOS - pobliscy znajomi

Nowa funkcja w Facebooku dla Androida i iOS - pobliscy znajomi
Krystian Bezdzietny

25.06.2012 15:54, aktual.: 25.06.2012 17:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteś nieusatysfakcjonowany liczbą znajomych na Facebooku? Dzięki nowej funkcji niebieskiego portalu szybko to zmienisz. Dziś w Facebooku pojawiła się funkcja Znajdź znajomych w pobliżu.

Działanie funkcji FFN (skrót od Find Friends Nearby) jest wręcz trywialne. Po otwarciu stosownej zakładki w mobilnej aplikacji (lub strony http://fb.com/ffn na komputerze) urządzenie rozpocznie skanowanie, mające na celu identyfikację innych użytkowników, którzy nie dość że w tym samym momencie korzystają z FFN, to w dodatku są niedaleko (identyfikacja na podstawie GPS).

Dostęp do funkcji FFN w mobilnym Facebooku można uzyskać wchodząc kolejno w: Menu główne > Aplikacje > Szukaj znajomych > Znajdź znajomych w pobliżu. Otwarcie danej zakładki spowoduje wyświetlenie plakietki z zapytaniem, czy FFN może skorzystać z usług lokalizacji, po czym rozpocznie się wyszukiwanie potencjalnych nowych znajomych.

Jeżeli FFN zyska uznanie wśród facebookowiczów, to niebieski portal niebawem będzie dysponował idealnym narzędziem do inicjowania szybkich randek. Szkoda tylko, że trzeba posługiwać się imieniem i nazwiskiem, a nie jakimś pseudonimem.

Źródło: ispazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)