Ulepszenia w aplikacji Morizon

Ulepszenia w aplikacji Morizon

Ulepszenia w aplikacji Morizon
Zbyszek Kowal
01.08.2012 05:31, aktualizacja: 01.08.2012 07:31

Morizon.pl wprowadza nową funkcję w aplikacji mobilnej na urządzenia iPhone i iPad. Szukanie w promieniu, bo o nim mowa, pomoże znaleźć nieruchomości w pobliżu miejsca, w którym aktualnie znajduje się poszukujący.

Aplikacja Morizon, wyszukiwarka nieruchomości, to idealne narzędzie dla osób, które zamierzają kupić bądź wynająć nieruchomość. Program pozwala wygodnie przeglądać ponad milion ogłoszeń nieruchomości zamieszczanych w serwisie morizon.pl przez biura nieruchomości, deweloperów oraz osoby indywidualne.

Po niedawnym udostępnieniu pierwszej wersji, w której możliwe już było zaznaczanie wybranych ofert jako ulubione czy automatyczne powiadamianie o nowych ogłoszeniach spełniających preferencje szukającego, wersję 1.1 aplikacji Morizon, prócz poprawienia jej stabilności, wzbogacono o funkcję szukania nieruchomości w zadanym promieniu od wskazanego punktu.

Nowa opcja pozwala na szukanie mieszkań, domów czy lokali użytkowych na przykład w pobliżu miejsca, w jakim obecnie się znajdujemy - sami decydujemy, czy chcemy widzieć mieszkania z najbliższych 500 m czy 5 km. Geolokalizacja ustali, gdzie jesteśmy, a aplikacja wyświetli oferty z okolicy. To świetna opcja dla wszystkich, którzy poszukują nieruchomości w określonej lokalizacji, np. blisko miejsca pracy lub uczelni. – mówi Mirosław Schitniewski, dyrektor marketingu morizon.pl.

Serwis morizon.pl przewidział również konkurs z nagrodami dla osób, które zainstalują i zaopiniują aplikację – szczegółów należy szukać na specjalnej stronie konkursowej. Premiera pierwszej wersji programu na urządzenia działające pod kontrolą systemu iOS miała miejsce 6 czerwca. Szybko docenili go użytkownicy iPhone’a oraz iPad’a.

W ciągu zaledwie 5 dni aplikacja znalazła się na 9 miejscu w TOP 10 najczęściej pobieranych darmowych aplikacji w Polsce i na 1 miejscu w kategorii Lifestyle. Najnowsza wersja aplikacji na iPhone'a i iPada jest do pobrania za darmo z App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)