Nowa funkcjonalność w Taxity na Androida

Nowa funkcjonalność w Taxity na Androida

Nowa funkcjonalność w Taxity na Androida
Zbyszek Kowal
16.04.2012 05:00, aktualizacja: 16.04.2012 07:00

Ponad 150 samochodów na mapie - aby zamówić jeden z nich, wystarczy kliknąć na wybrane auto i zarezerwować kurs. Szybko, prosto i przyjemnie. Taką możliwość oferuje swoim użytkownikom Taxity, bezpłatna aplikacja na smartfony.

Ponad 900 korporacji w 200 polskich miastach robi dobre wrażenie. Klient może porównać oferty usług i wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Może zamówić taksówkę online nie tylko w stolicy. A jeśli woli klasyczny sposób składania zamówienia, może wybrać taksówkę z listy.

Obraz

Jednak najważniejszą cechą aplikacji  jest budowanie zaufania klienta. Nie ma możliwości, że zlecenie zostanie odrzucone czy że samochód nie zostanie podstawiony, ponieważ klient składa zamówienie bezpośrednio w korporacji (aplikacja to narzędzie zarówno dla klienta, jak i firmy). A dla korporacji rzetelność świadczonych usług to być albo nie być na rynku usług taksówkarskich.

Usługa "Taksówki na mapie" została uruchomiona pilotażowo dla użytkowników platformy Android. Nowa wersja (2.0) jest już do pobrania w Google Play. Aplikacja Taxity dostępna jest również dla iOS, BlackBerry i Windows Phone. Aby ją zainstalować, wystarczy wpisać w przeglądarce smartfona m.taxity.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)