Nowa ładowarka ścienna do iPhone’a!

Nowa ładowarka ścienna do iPhone’a!
Zbigniew Kowal

04.12.2009 06:03, aktual.: 04.12.2009 07:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poniższy gadżet potraktujcie bardziej w kategorii ciekawostek, aniżeli realnej propozycji zakupu. Nie chodzi tutaj o sama cenę produktu, a o gniazdka sieciowe, które w Polsce nie są w powszechnym użyciu. Chociaż z drugiej strony, dla chcącego nic trudnego.

Jankesi w swoich domach posiadają inne gniazdka sieciowe, aniżeli my europejczycy. Opisywany poniżej gadżet pasuje do 115 V gniazd AC, których my w Polsce nie używamy. Istnieją jednak odpowiednie adaptery, które mogą przekonwertować jeden format na drugi. Tyle tytułem wyjaśnienia.

WallDock to ładowarka ścienna do urządzeń przenośnych Apple’a. Jeśli macie dość kabli, wystarczy skorzystać z rozwiązania firmy DLO, która proponuje nam mini stacje dokołacą w gniazdku sieciowym naszego domu. Rozwiązanie jest bardzo proste i zajmuje znacznie mniej przestrzeni, aniżeli klasyczne ładowarki.

.

Co ciekawe, główka „stacji dokującej” może się obracać, wiec kąt nachylenia pod którym oprzemy telefon o ścianę może być różny. Naturalnie, ładowanie iPhone’a w taki sposób jest znacznie szybsze od standardowych rozwiązań. Zainteresowanych zakupem odsyłam pod ten adres. Koszt nabycia takiego gadżetu to niecałe 25 dolarów amerykańskich.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)