Nowa Nokia z serii Touch and Type wyciekła do Sieci

Strona głównaNowa Nokia z serii Touch and Type wyciekła do Sieci
12.03.2011 15:30
Nokia Touch and Type
Nokia Touch and Type
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Kilka dni temu mieliśmy okazję oglądać następcę biznesowej Nokii, który najprawdopodobniej pojawi sie pod oznaczeniem E6-00. Tym razem do Sieci wyciekło zdjęcie tajemniczego modelu będącego kontynuacją telefonów serii Touch and Type.

Linia telefonów Touch and Type stworzona przez Nokię łączy w sobie zalety fizycznej klawiatury alfanumerycznej i dotykowego ekranu. Dzięki takiemu połączeniu urządzenia z tej serii do złudzenia przypominają zwykłe komórki, choć w rzeczywistości mają znacznie więcej możliwości.

Tajemnicze urządzenie, które pojawiło się na pierwszym zdjęciu to prawdopodobnie odpowiednik modelu X3-02. Producent w tym telefonie zdecydował się na zastosowanie obudowy typu slider umieszczając na przednim panelu tylko dwa klawisze fizyczne odpowiadające za odbieranie i kończenie połączeń.

Nazwa niezaprezentowanej Nokii nie jest jeszcze znana, podobnie jak jej szczegółowa specyfikacja. Można przypuszczać, że nowy model Touch  and Type pracujący na platformie S40 nie będzie zaawansowanym urządzeniem i skierowany będzie raczej do mniej wymagających użytkowników. Na więcej zdjęć i informacji będziemy musieli jeszcze poczekać.

Źródło: mobilebulgaria

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)