Nowa oferta Play dla firm, rok rozmów w Orange, a Plus coś szykuje

Nowa oferta Play dla firm, rok rozmów w Orange, a Plus coś szykuje

Play - nano
Play - nano
Adrian Nowak
05.02.2013 13:00, aktualizacja: 05.02.2013 14:00

Operatorzy nie tracą czasu i w nieustannej walce o klientów prezentują kolejne nowości. Co ciekawe, niektóre z promocji zostały przyjęte przez internautów bardzo chłodno.

Najwięcej nowości znajduje się w ofercie Play dla firm, która wzorem promocji dla klientów indywidualnych wzbogaciła się o plany umożliwiające darmowe rozmowy w Play oraz z numerami stacjonarnymi. Operator chwali się też najtańszymi na rynku abonamentami bez telefonu dla małych firm, w ramach których można liczyć również na darmowe 250 min do wszystkich sieci. Play podrasował przy okazji ofertę dla firm przedłużających umowę - pojawiły się dodatkowe minuty.

Dla firm szukających oferty bez telefonu oferta Play wygląda następująco:

Obraz

Z telefonem:

Obraz

Szczegółowe cenniki można znaleźć na blogu Play; jest ich tak dużo, że nie ma sensu przytaczać wszystkich w tym tekście. Trzeba przyznać, że oferta dla firm prezentuje się teraz znacznie ciekawiej, szczególnie jeśli na obsługę telefonu ktoś nie chce wydawać zbyt dużo.

Orange z dodatkowymi minutami

Również Orange przygotował dla swoich klientów promocję, w ramach której można przez rok korzystać za darmo z usługi Rozmowy do Wszystkich. Kupony pozwalające na aktywację prezentu będą dostępne na stacjach benzynowych Lukoil i Lotos, a także w Multikinach. Co ciekawe, promocyjne kody mają się znaleźć również w jednym z najbliższych wydań Super Expressu.

Co zyskają osoby, którym uda zdobyć kupony? Przede wszystkim warto zauważyć, że można je wykorzystać tylko przy zakupie nowej aktywacji, przedłużeniu umowy albo podczas przenoszenia numeru do Orange. Dość istotnie ogranicza to więc liczbę osób, które będą uprawnione do darmowego korzystania z Rozmów dla Wszystkich.

Użytkownicy, którym uda się aktywować promocję, będą mieli co miesiąc do dyspozycji pakiet 30-40 darmowych minut na połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce. To niemało, jednak wciąż wielu internautów narzeka na niezbyt dużą rewolucyjność tej oferty - szczególnie w dobie nielimitowanych połączeń oferowanych przez konkurentów.

Plus z niespodzianką

Tymczasem Plus zapowiedział konferencję prasową, która odbędzie się w czwartek, przed południem. W informacji dla dziennikarzy dołączono tylko ogromny napis "OMG", który można powiązać z agencją Online Media Group Poland (OMG Poland). Ostatnio firma wygrała konkurs Polkomtela na realizację kampanii reklamowych Plusa, a więc można mieć nadzieję, że przy okazji działań tego typu zaprezentowane zostaną atrakcyjne promocje dla klientów sieci.

Źródło: Blog Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)