Nowa oferta Play Online na kartę All Inclusive. Warto?

Nowa oferta Play Online na kartę All Inclusive. Warto?

Play
Play
Paweł Żmuda
04.07.2011 13:00, aktualizacja: 04.07.2011 15:00

Na specjalnej konferencji prasowej sieć Play przedstawiła dziś szczegóły nowej oferty na kartę. Play Online All Inclusive reklamowana jest jako "najtańszy Internet bez abonamentu". Co nowego czeka na klientów operatora?

Nowa oferta będzie dostępna z dwoma starterami do wyboru. Pierwszy wyceniony jest na 9 złotych. W cenę wliczono pakiet 300 MB pakiet danych. Drugi starter za 19 zł zawiera pakiet wielkości 1 GB. Zasilając konto pre-paidowe kwotami 20, 30, 50 i 75 zł, użytkownik będzie mógł wykorzystać: odpowiednio 1, 2, 5, i 8 GB transferu. Do doładowań przewidziano również bonusy.

Play
Play

Play zachęca do korzystania z nowej oferty także długim okresem ważności konta - nawet do 120 dni po doładowaniu za 125 zł.

Play
Play

W Play Online na kartę All Inclusive 300 kb transmisji danych ma kosztować tylko 1 gr. Cenę SMS-a ustalono na 9 groszy, minuty połączenia na 29, a MMS-a na 19. Stawki obowiązują do wszystkich krajowych operatorów.

Play
Play
Play
Play

Klienci będą mogli korzystać z dwóch usług dodatkowych: Nocny Transfer i Wyższa Prędkość. W godzinach od 0:00 do 9 rano transfer danych będzie nielimitowany. Aktywując Wyższa Prędkość można będzie surfować nawet z prędkością do 4 Mbit/s. Każdą z usług będzie można włączyć za 10 złotych na okres 30 dni.

Oferta Play zapowiada się naprawdę zachęcająco. Startery Play Online na kartę All Inclusive powinny pojawić się w sklepach już 7 lipca.

Źródło: blogplay

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)