Nowa promocja Plusa: bon turystyczny na 100 euro [#wSkrócie]

Nowa promocja Plusa: bon turystyczny na 100 euro [#wSkrócie]27.05.2019 10:19
Leżaki
Leżaki
Źródło zdjęć: © Stevebidmead/Pixabay.com
Mateusz Żołyniak

Sieć Plus startuje z nową promocją, która przygotowana promocję dla osób, które zdecydują się na zawarcie dwóch umów abonamentowych.

Plus przygotował ofertę promocyjną dla osób, które za pośrednictwem jego strony WWW (www.plus.pl) zawrą dwie umowy (Plus Abonament i Plus Internet) w ciągu 72 godz. Klienci mają za to otrzymać bon rabatowy o wartości 100 euro (ok. 430 zł), który można wykorzystać z serwisie Connex na pakiet urlopowy w wybranych państwach europejskich.

Plus:

Bon upoważnia do skorzystania z Pakietu pobytowego, który zawiera dwa noclegi dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, i pomniejsza koszt pobytu w wybranym hotelu, a dodatkowo klient otrzyma małe kieszonkowe na wydatki na miejscu. Istnieje możliwość rozszerzenia rezerwacji o pobyt dziecka (zakwaterowanie w pokoju rodziców) za dopłatą.

Bon można zrealizować dokonując rezerwacji w ramach oferty hotelowej i pakietów pobytowych w hotelach partnerskich Connex Marketing GmbH tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową www.connexgroup.net/bonturystyczny/plus.

Promocja „Bon turystyczny” obowiązuje do końca bieżącego roku lub wyczerpania puli bonów. Bon pomniejsza koszt wybranego pakietu o 100 euro, a w ramach jednej rezerwacji można wykorzystać tylko jeden bon. Termin rezerwacji musi zawrzeć się w okresie ważności bonu, który należy wykorzystać do 31 grudnia 2020 r.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie http://www.plus.pl/bon-turystyczny

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)