Nowa propozycja dla najmłodszych: Odgłosy Zwierząt na iPada i iPhone’a

Nowa propozycja dla najmłodszych: Odgłosy Zwierząt na iPada i iPhone’a07.04.2012 11:33
Nowa propozycja dla najmłodszych: Odgłosy Zwierząt na iPada i iPhone’a
Zbyszek Kowal

Czy są takie dzieci, które nie lubią zwierząt? Chyba trudno znaleźć maluchy, które nie ulegają ich urokowi, a już na pewno nie będzie łatwo znaleźć takie, które nie polubią ekscentrycznej bandy wesołych zwierzaków z nowej aplikacji na iPada i iPhone’a!

Odgłosy Zwierząt to część edukacyjnej serii aplikacji dla dzieci Learning Heroes, której dewizą jest bawić, uczyć i zachwycać prostymi i trafnymi rozwiązaniami. Seria już zdążyła podbić serca dzieci na całym świecie, ale to Odgłosy Zwierząt są pierwszą propozycją skierowaną na rynek polski.

Ponad 40 sympatycznych postaci wprowadzi każdego małego odkrywcę w świat zwierząt. Cudowne w swojej prostocie obrotowe menu, ogromne obrazki oraz przyjemne, nienachalne tło tworzą świat przyjazny dzieciom, a obsługa aplikacji nie powinna stanowić problemu nawet dla najmłodszych z nich.

412031230931173932

Ilustratorzy Wydawnictwa Siedmioróg zadbali o to, aby każde ze zwierząt miało indywidualny charakter. Żaba grająca na skrzypcach, hipopotam-dżentelmen niosący bukiet kwiatów dla swojej ukochanej wesołej żabki czy wąż na rowerze rozbawią do łez nie tylko dzieci, ale również rodziców.

Nauka o tym, jak wyglądają i nazywają się zwierzęta, to wielka frajda dla każdego malucha, ale największą zabawą jest wsłuchiwanie się i powtarzanie odgłosów, które wydają zwierzęta!

Odgłosy Zwierząt to aplikacja skierowana przede wszystkim do najmłodszych dzieci, a także do niemowląt. Przyjazny interfejs, brak reklam oraz bogata zawartość sprawiają, że jest to bezpieczna zabawka dostarczająca mnóstwa przyjemności wszystkim maluchom, a także ich rodzicom.

Aplikacja jest dostępna na iPada, iPhone’a i iPoda touch w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Koszt pobrania to 1,59 euro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)