Nowy operator wirtualny - FreeM z darmowym dostępem do Internetu

Nowy operator wirtualny - FreeM z darmowym dostępem do Internetu

Nowy operator wirtualny - FreeM z darmowym dostępem do Internetu
Paweł Żmuda
18.11.2010 12:54, aktualizacja: 18.11.2010 13:54

Kolejna firma postanowiła spróbować swoich sił w starciu z liderami rynku, takimi jak chociażby Era, Plus czy Play. Na rynku pojawia się właśnie nowy wirtualny operator - FreeM. Jego główną zaletą będzie możliwość darmowego korzystania z Internetu przez telefon. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Sieć wystartuje 21 listopada. Wszyscy klienci korzystający z usług FreeM będą mogli za darmo korzystać z wybranych mobilnych serwisów, takich jak chociażby Facebook czy Twitter, oraz z komunikatorów internetowych. Darmowo będziemy surfować nawet wtedy, gdy na naszym koncie zabraknie środków. O ile będziemy się poruszać po witrynach wybranych przez operatora. Dlaczego? Sposobem okazały się reklamy.

Po obejrzeniu reklam wyświetlonych przez operatora dostaniemy paczkę danych o wielkości 0,5 MB. Pozostałe usługi, takie jak wiadomości tekstowe czy rozmowy głosowe, będą niestety płatne. Ile? Za SMS zapłacimy 14 groszy, a za minutę rozmowy 28 groszy (drożej do Polsatu Cyfrowego i Play - 56 groszy i Centernetu 84 grosze). Operator będzie działał w systemie pre-paidowym.

Usługa jest kierowana do młodych ludzi, dla których barierą są opłaty za dostęp do mobilnego Internetu
  • mówi Tomasz Właszczuk, prezes firmy Inmobile uruchamiającej FreeM.

FreeM będzie korzystać z infrastruktury Polkomtela. Wybór nowych numerów i przenoszenie już istniejących odbywa się za pomocą strony internetowej. Doładowania będzie można wykupić przez system eCard, stronę internetową lub kartę Mova dostępną w Carrefourze. Jak Wam się to podoba?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)