Nowa wersja My Xbox Live dla iOS z możliwością kontrolowania konsoli

Nowa wersja My Xbox Live dla iOS z możliwością kontrolowania konsoli

Nowa wersja My Xbox Live dla iOS z możliwością kontrolowania konsoli
Krystian Bezdzietny
14.06.2012 11:00, aktualizacja: 14.06.2012 13:00

Microsoft w końcu zaktualizował aplikację My Xbox Live dla systemu iOS do wersji 1.5, wyposażając ją w bardzo ciekawą i użyteczną funkcję.

Microsoft w końcu zaktualizował aplikację My Xbox Live dla systemu iOS do wersji 1.5, wyposażając ją w bardzo ciekawą i użyteczną funkcję.[url=http://komorkomania.pl/images/2012/06/xbox-live-app-1.5-57430.jpg]

[/url]

Jak napisano w oficjalnym opisie aplikacji w iTunes Store:

Nowy Xbox Live dla użytkowników iPhone'a czy iPoda touch to możliwość wykorzystania aplikacji jako pada do konsoli. Po uruchomieniu odpowiedniej funkcji w programie pojawi się stosowny panel z przyciskami odwzorowującymi klawisze na joysticku do konsoli Microsoftu.

iPadowa wersja Xbox Live doczekała się zaktualizowania szaty graficznej, która od teraz jest w pełni zoptymalizowana do rozdzielczości Retiny w nowym iPadzie. Oprócz tego, zarówno w iphone'owej wersji, jak i ipadowej, poprawiono system autoryzacji logowania, który teraz jest bardziej stabilny.

My Xbox Live to nie tylko funkcjonalność pada, ale przede wszystkim dostęp do usługi Xbox Live, gdzie można publikować wyniki ze swoich gier, zarządzać społecznością czy uzyskać dostęp do ustawień konta.

Aplikacja My Xbox Live dla iOS w wersji 1.5 dostępna jest całkowicie za darmo w App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)