Nowa zabawka HTC z Beats Audio w przyszłym tygodniu?

Nowa zabawka HTC z Beats Audio w przyszłym tygodniu?

Nowa zabawka HTC z Beats Audio w przyszłym tygodniu?
Paweł Żmuda
27.09.2011 13:24, aktualizacja: 27.09.2011 15:24

Plotki o smartfonach HTC wykorzystujących technologię przejętej niedawno firmy Beats Audio pojawiają się w Sieci praktycznie cały czas. Wkrótce wszystko stanie się jasne. Tajwański producent wysyła już zaproszenia na nadchodzącą prezentację nowego urządzenia. Specjalnie przygotowana konferencja została zaplanowana na czwartek, 6 października. Co na niej zobaczymy?

Do redakcji zagranicznych serwisów gadżetowych trafiły już zaproszenia na londyńską konferencję HTC. Z materiałów rozsyłanych przez koncern jasno wynika, że spotkanie będzie poświęcone sprzętowi dla melomanów.

Niestety, nie wyszczególniono jeszcze, jakiego urządzenia można się spodziewać, jednak wszystko wskazuje na to, że firma oficjalnie zaprezentuje smartfona znanego dotychczas pod nazwami HTC Runnymede i Bass. Wygląda na to, że komórka trafi na rynek jako HTC Sensation XL. Dla przypomnienia warto wspomnieć, że komórka wyposażona jest w dwurdzeniowy układ Qulacomma o taktowaniu 1,5 GHz oraz ekran o przekątnej 4,7 cala. Niektórzy spekulują, że obok smartfona zobaczymy również pierwszy odtwarzacz multimedialny firmy HTC.

Zaproszenie (fot. pocketnow.com)
Zaproszenie (fot. pocketnow.com)

Według informacji, które pojawiły się na facebookowym profilu brytyjskiego oddziału HTC, konferencja zostanie zorganizowana w sali koncertowej The Roundhouse w londyńskim Camden. Całkiem możliwe, że osoby w niej uczestniczące mogą spodziewać się występu artystów promujących markę Beats.

Źródło: pocketnow

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)