Nowa zapowiedź Galaxy S6. Samsung potwierdza, że dostaniemy metalowo-szklanego flagowca?

Nowa zapowiedź Galaxy S6. Samsung potwierdza, że dostaniemy metalowo-szklanego flagowca?

Nowa zapowiedź Galaxy S6. Samsung potwierdza, że dostaniemy metalowo-szklanego flagowca?
Konrad Błaszak
20.02.2015 15:31, aktualizacja: 20.02.2015 16:31

1 marca zbliża się wielkimi krokami, a dla fanów Samsunga to wyjątkowa data, ponieważ właśnie wtedy ma zostać zaprezentowany Galaxy S6. Koreańska firma wypuściła do sieci najnowszą zapowiedź i wszystko wskazuje na to, że w końcu wykonanie również będzie premium.

Zanim jednak przejdziemy do nowej zapowiedzi Galaxy S6 rzućcie okiem na wcześniejsze filmy. Wiemy już, że smartfon Samsunga będzie szybki, co zapewni mu prawdopodobnie autorski układ Exynos 7420. Teraz Koreańczycy uchylili rąbka tajemnicy jeśli chodzi o jego wykonanie:

Jestem stworzony z pięknych rzeczy, które widzę dookoła mnie.

One ukształtowały to, kim jestem.

Jestem kolejnym Galaxy.

Z filmu ciężko jednoznacznie wywnioskować, z jakich materiałów będzie zrobiony Galaxy S6, ale przez kolejne klatki przewija się metal (?) oraz szklane okna, co potwierdzałoby wcześniejsze przecieki. W każdym razie możemy przypuszczać, że nowy flagowiec - w przeciwieństwie do wszystkich poprzedników - nie będzie plastikowy. To jest najbardziej prawdopodobne rozwiązanie o czym pisałem chociażby w felietonie o innowacyjności i słuchaniu klientów przez koreańską firmę.

Oczywiście jak już wspomniałem na potwierdzenie tych informacji musimy poczekać do 1 marca i targów MWC w Barcelonie, ponieważ to właśnie wtedy ma zostać pokazana galaktyczna szóstka. Jednak po tych wszystkich przeciekach i zapowiedziach pokazanie plastikowego flagowca raczej nie wchodzi już w grę.

Źródło: sammobile.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)