Nowe, darmowe aplikacje w BlackBerry App World - Allegro, Onet.pl i Biznes

Nowe, darmowe aplikacje w BlackBerry App World - Allegro, Onet.pl i Biznes

Nowe, darmowe aplikacje w BlackBerry App World - Allegro, Onet.pl i Biznes
Jakub Płaza
12.02.2011 20:12, aktualizacja: 12.02.2011 21:12

BlackBerry App World ogłasza dziś dostępność trzech nowych aplikacji przygotowanych specjalnie na polski rynek. Nowe aplikacje Allegro, Biznes i Onet pozwolą użytkownikom smartfonów BlackBerry obserwować aukcje, sprawdzać najświeższe dane z rynków finansowych oraz  być na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata.

Wszystkie aplikacje dostępne są za darmo. Można je pobrać bezpośrednio na smartfon BlackBerry z BlackBerry App World.

Allegro

Aplikacja pozwala użytkownikom na dostęp do serwisu aukcyjnego Allegro, bez względu na to gdzie się znajdują. Osoby korzystające z nowej aplikacji mogą już teraz przeglądać, obserwować i zarządzać aukcjami bezpośrednio ze swojego smartfona BlackBerry. Aplikacja została wyposażona w funkcje dedykowane wyłącznie dla BlackBerry OS, w tym rozszerzone opcje sprzedaży (ponowne rozpoczęcie aukcji, zakończenie aukcji przed ustalonym terminem), funkcjonalności konta (tworzenie komentarzy, przeglądanie ocen innych użytkowników), jak również zaawansowane opcje wyszukiwania.  Intuicyjna  obsługa aplikacji zapewnia użytkownikom możliwość prostego obserwowania aukcji, przeglądania list produktów, sprzedaży oraz korzystanie z funkcji konta Moje Allegro. Darmową aplikację Allegro można pobrać z BlackBerry App World lub klikając na ten

Aplikacja Biznes zapewnia polskim użytkownikom BlackBerry stały dostęp do najważniejszych informacji ze świata biznesu, w tym wiadomości z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz najświeższe kursy walut. Wszystkie szczegóły prezentowane są w formie przejrzystych wykresów pozwalających użytkownikom na śledzenie historii wybranych spółek. Aplikacja może być również wykorzystana w sytuacjach awaryjnych - dostarcza istotnych informacji, niezbędnych do szybkiego zablokowania skradzionych kart kredytowych.

Treści dostępne w aplikacji są dostarczane przez Bankier.pl - wiodący portal o tematyce biznesowej, gospodarczej i finansowej. Darmową aplikację Biznes można pobrać z BlackBerry App World lub klikając na ten

Onet.pl dla smartfonów BlackBerry jest łatwą i przyjazną użytkownikowi aplikacją informacyjną, która pozwoli wszystkim fanom BlackBerry być na bieżąco z najnowszymi informacjami bez względu na to gdzie się znajdują. Najświeższe informacje w wielu kategoriach są dostępny 24 godziny na dobę. Od dziś osoby korzystające z BlackBerry mogą śledzić wiadomości z kraju i ze świata, biznesowe, giełdowe, sportowe, z obszarów show-biznesu i rozrywki oraz wiele innych. Darmową aplikację Onet.pl można pobrać z BlackBerry App World lub klikając na ten link.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)