Nowe funkcje Androida Eclair 2.1 dla Xperii X10 na wideo

x10
x10
Krystian Bezdzietny

23.10.2010 10:11, aktual.: 23.10.2010 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson zawsze miał klasę. Telefony producenta, choć nieraz w minimalnym stopniu, to jednak zawsze reprezentowały pewien poziom. Podobnie było z oprogramowaniem. Sytuacja popsuła się, gdy do gry weszła Xperia X10. Użytkownicy tego telefonu do dziś nie doczekali się aktualizacji oprogramowania do zapowiedzianej wersji 2.1 (utknęli na 1.6). Na pocieszenie Sony Ericsson udostępnił wideo prezentujące niektóre zmiany i nowości w sofcie 2.1, który podobno wkrótce ma zawitać na X10.

Czego doszukamy się w wideo? Poprawiła się funkcja Timescape - po aktualizacji powinno być szybciej oraz responsywniej. Nowy system zyska również ciekawą funkcję Social Phonebook, która bardziej zintegruje nasze kontakty z serwisami społecznościowymi, np. przy wybranych kontaktach dostępnych aktualnie na GTalku będzie wyświetlana zielona kropka. Kontakty wzbogacą się również o ostatnie statusy z Facebooka danych kontaktów (zakładając oczywiście, że wszystko jest odpowiednio skonfigurowane).

XPERIA X10 Fall 2010 Update - Timescape, Social Phonebook and in-call UI

Kiedy możemy spodziewać się udostępnienia Androida Eclair dla Sony Ericssonów X10 oraz X10 mini? To wielka niewiadoma. Niedawno firma SE przesunęła premierę oprogramowania rzekomo na koniec października. Zobaczymy, czy producent wywiąże się ze swoich zapowiedzi.

Źródło: Android Guys

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)